Autobusu un mikroautobusu noma

Autobusu un mikroautobusu noma

Grupu braucieniem pa Latviju, uz Eiropas vai NVS valstīm piedāvājam iznomāt komfortablus tūrisma autobusus. Atkarībā no grupas lieluma piedāvājam autobusus ar līdz pat 53 pasažieru vietām. Jūsu drošībai un komfortam visus autobusus vada profesionāli un pieredzējuši šoferi - iepazīsties.

 

Iznomājam zemo izmaksu autobusus Mercedes Benz, MAN un Setra, kas piemēroti īsiem un gariem braucieniem pa Latviju.

 

Īpaši izdevīgas cenas piedāvājam:

  • skolām,
  • deju kolektīviem,
  • sporta komandām,
  • darba kolektīviem.

 

Mūsu autobusi:

MAN LION'S COACH / R07

Vietu skaits: autobusā ir 44 + 2 sēdvieta.

Ērtības: 2006. gada, gaisa kondicionēšanas sistēma, klimata kontrole, regulējami sēdekļi, kafijas automāts, karstais ūdens, DVD un CD atskaņotājs, WC.

Papildus: autobusam ir EURO 4 sertifikāts.

 

 

 

PROBUS BMC SCX

Vietu skaits: autobusā ir 33 + 1 sēdvieta.
Ērtības: 2011.gada, gaisa kondicionēšanas sistēma un sēdekļu regulēšanas iespējas.
Papildus: autobusam ir EURO 5 sertifikāts.

 

 

SETRA 215 UL

Vietu skaits: autobusā ir 49 + 1 sēdvieta.

 

Mercedes Benz

Vietu skaits: autobusā ir 39 sēdvietas + 1 sēdvieta.

Šis zemo izmaksu autobuss ir pieprasīts mūsu klientu vidū dažādu ballīšu organizēšanā, mēdzam to dēvēt arī par „ballīšu zvēru”, turklāt tas ir piedalījies dažādu senlaicīgu filmu uzņemšanā. 

 

 

 

 

Mūsu mikroautobusi:

 

Izīrējam mikroautobusu ar ar šoferi (6 sēdvietas) grupu izbraucieniem pa Latviju, Eiropu un NVS valstīm. Mikroautobusi ir aprīkoti ar visu nepieciešamo komfortablai ceļošanai.

 

Mūsu klienti izmanto mikroautobusu nomu nelielos kolektīva, draugu vai ģimeņu organizētos pasākumos un ekskursijās pa Latviju vai Baltijas valstīm, dodoties slēpot uz Tatriem vai Alpu kalniem, kā arī svinīgos pasākumos Latvijā, piemēram, kāzās u. c.

 

VW Multivan

Jauns, komfortabls un ērts 2018. gada izlaiduma mikroautobuss. Mikroautobusā ir 6 komfortablas pasažieru sēdvietas ar sēdekļu regulēšanas iespēju, kompaktdisku atskaņotājs, gaisa kondicionētājs un individuālais apgaismojums salonā.

 

 

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par autobusu nomu, zvaniet pa tālruni 63010455 vai rakstiet uz e-pastu info@ekskursija.lv.